Rss Feed
 1. 30 dni

  wtorek, 30 sierpnia 2011

  Czy jesteśmy w proszku?
  Zdecydowanie nie!
  Czy jesteśmy zorganizowani?
  Na 97 %;)

  W zeszłym tygodniu byliśmy na pięknym ślubie Ani i Tomka, których będzie można poznać też na naszym ślubie. Było przeuroczo, i może nawet Ola wrzuci jakieś zdjęcie, jak tylko znajdzie wolną chwilę pośród ekstatycznego poprawiania pracy magisterskiej. Ja zaś przygotowuje różne rzeczy, które mają ułatwić ślubowanie i  podróżowanie.

  Z rzeczy załatwionych - ogarnęliśmy Urząd Stanu Cywilnego (bardzo dobre wspomnienia, szybka akcja i profesjonalne, wygodne krzesełka), mamy też okulary przeciwsłoneczne na podróż poślubną oraz zaświadczenie o wygłoszonych zapowiedziach. Jak się okazuje w mojej parafii wygłoszenie zapowiedzi, polega na wywieszeniu ich w ciemnym kącie korytarza do zakrystii, ale pieczątka jest.

  Z rzeczy które przed nami: ostateczne ustalenia z kamerzystą (będzie film, więc poprawcie makijaż), fotografami, didżejem i wodzirejami. Potwierdzimy menu i salę, dogadamy się z zespołem i księdzem. Janek musi się jeszcze wybrać na zakupy (zapowiada się ciężka przeprawa), zaś Ola odebrać sukienkę. Do tego dochodzi nadchodząca przeprowadzka i organizacja podróży poślubnej.

  Tymczasem wracamy do pracy i przygotowań. A na zakończenie, komiks:
  Empirical
  Źródło: xkcd.com/943/


 2. 0 komentarze:

  Prześlij komentarz