Rss Feed


 1. Przyjazd
  Pociąg Hańcza ok 7 z Warszawy jest raczej dobrą opcją. Są też PKSy i busiki. Na stronie z rozkładami można znaleźć wszelkie informacje:)

  Po dojeździe do Suwałk z dworca można udać się na piechotkę lub taksówką. Janek pisał o tanich taksówkach, przejażdżka z dworca PKP bądź PKS do kościoła nie powinna kosztować więcej niż 8-9 zł. Pieszo z PKS idzie się do kościoła max 15 min, a z PKP - 20-25 min.

  Po wyjściu z dworca kierujcie się w lewą stronę, a prędzej czy później dojdziecie do centrum handlowego Plaza, i  McDonaldsa - są tam toalety i inne potrzebne akcesoria. Stamtąd 15 min ulicą Kościuszki i będziecie przy kościele, przy którym jest piękny park, więc tam też można się rozsiąść.

  Niestety nie możemy zapewnić wam żelazka, ale jesteśmy pewni, że jakoś dacie sobie radę.


  Transport ze ślubu na wesele
  Pod kościołem nie będzie autokaru, ale będzie zapewniony przejazd samochodami. Także jeśli nie przybędziecie do Suwałk samochodem i nie wiecie jeszcze, w jaki sposób dotrzeć na salę, szukajcie Marcina albo Lecha, którzy dopomogą w przydzieleniu Wam transportu:)

  Na salę weselną prowadzą całkiem dobrze rozlokowane oznaczenia z logo podobnym, jak na stronie pensjonatu.

  W niedzielę przewidziane są poprawiny, ok 13 będzie coś na ciepło, można przyjeżdżać też oczywiście wcześniej:) Co ważne, wokół pensjonatu znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki, więc warto wziąć do przebrania stroje "na wuef", albo generalnie luźniejsze. Szczególnie, jeśli pogoda będzie tak ładna, jak w prognozach:)


  Powrót

  Pociąg powrotny Hańcza wyrusza o 15.18 z Suwałk do Warszawy. Jest dobrą opcją, ale warto pamiętać, że to 2 października, a więc początek roku akademickiego, kiedy to cała młodzież z Suwalszczyzny rozjeżdża się w Polskę studiować. Warto więc kupić wcześniej bilet powrotny, bo przed samym pociągiem będzie kolejka do kasy (jednej jedynej, która na dworcu się znajduje). Zostają też oczywiście PKSy, ale z racji początku roku akademickiego tu też warto wcześniej zarezerwować miejsce bądź kupić bilet. Biletów niestety nie można kupić przez internet.


  Wyposażenie
  Nie bierzcie śpiworów, bo nie będą potrzebne :)


  Nasz status
  Mamy już całkiem skompletowane stroje, jesteśmy prawie przeprowadzeni, więc o nas się nie martwcie. Załatwiamy ostatnie rzeczy oraz cieszymy się małym stresem :)


 2. 0 komentarze:

  Prześlij komentarz